درباره ما

کیفیت برتر جهانی

شرکت استار فویل با هدف تولید انواع فویل‌های بسته بندی تاسیس گردید. این شرکت با دارا بودن کارشناسان متخصص، تکنولوژی مدرن و طراحی منحصربه فرد توانسته محصولاتی با کیفیت برتر به همراه استانداردهای بین المللی تولید کند. استارفویل همواره متعهد به تولید محصولات با کیفیت جهانی بوده و به دنبال ایجاد فضای راستی و درستی جهت تحقق تعهدات خویش در قبال مشتریان بوده است.

مشتری مداری

شركت استار فویل به عنوان توليد‌كننده برتر فويل آلومينيوم دركشور با استفاده از تجربه موفق چندین ساله حضور در صنعت آلومينيوم و با هدف مشتری مداری توانسته خود را به عنوان عاملی نقش آفرين در بازار داخلی مطرح كند.

صادرات جهانی

استار فویل برند پیشتاز و برتر در تولید و صادرات انواع محصولات آلومینیومی با کیفیت جهانی؛ ما مفتخريم كه سرمايه گذاری و تلاش‌ پرسنل استار فویل در جهت رضايت مشتری و ارائه محصولی با كيفيت مطلوب و قيمتی مناسب در نهايت به ثمر نشسته است و امروزه اين شركت خود را به عنوان يكی از شركت‌های صادر كننده نمونه در كشور معرفی كند.

برنامه راهبردی استار فویل

توجه و سرمایه‌گذاری در بخش تحقیق و توسعه، استفاده از آخرین تکنولوژی و فناوری روز دنیا و بهره بردن از اپراتورها و تکنسین‌های مهار راز موفقیت استار فویل در کشور و خارج از کشور می‌باشد.

تولید فویل آلومینیوم

شمش‌های آلومینیوم داخل کوره‌های ذوب به مذاب تبدیل شده و بنا به نیازهای مختلف با عناصر آلیاژی ترکیب شده و سپس ریخته‌گری و نورد می‌شود.تقلیل ضخامت ورق آلومینیوم و تبدیل آن به فویل آلومینیوم مابین غلتک‌های نورد انجام می‌گیرد.